Rekreacinių* teritorijų zonoje esantis 1,7446 ha žemės sklypas Utenos r., Antilgės k., ant Ilgio ežero kranto

25 000 

Parduodamas rekreacinių * teritorijų zonoje esantis 1,7446 ha žemės sklypas Utenos r., Antilgės k., ant Ilgio ežero kranto. Sklypui A preliminariai priklauso 0,96 ha ir 80 metrų pakrantės, o sklypui B – 0,78 ha ir 40 metrų pakrantės. Bendras gražiai vingiuotos vaizdingos ežero pakrantės ilgis – net 120 m. Siūlome įsigyti visą sklypą arba jo dalį. Parengtas sklypo naudojimosi tvarkos planas, pagal kurį kiekvienas bendraturtis gali naudotis pažymėta A ir B sklypo dalimi.

Kategorija: Objekto kodas: 1229

Aprašymas

 

A dalies kaina – 35 000 Eur, B dalies kaina – 25 000 Eur.  Sklypo paskirtis šiuo metu žemės ūkio, tačiau Pagal Utenos rajono bendrąjį planą, sklypo paskirtį galima keisti į rekreacinę ir supaprastinta tvarka statyti poilsinius pastatus vos 10 m atstumu nuo ežero! Teritorija neįeina į regioninio parko ribas. Pakrantėje yra sodybos statyboms itin tinkama lygi vieta.  Sklypas ant kalno, itin vaizdingoje kalvotoje vietovėje, iš visų pusių atsiveria nuostabus ežero peizažas. Ilgio ežeras gilus, švarus ir žuvingas, iš šiaurės rytų į pietvakarius driekiasi apie km, tad puikiai tiks pasiplaukioti valtimi ar pažvejoti. Pakrantėje galima įsirengti smėlėtą maudyklą ir lieptą. Didžiąją sklypo dalį sudaro pievos. Puikus privažiavimas iki sklypo geru žvyruotu keliu visais metų laikais. Itin maži elektros įsivedimo kaštai – 14 kW elektros įvadas, parengus namo statybos projektą ir pritaikius 50 % nuolaidą, kiekvienai A ir B sklypo daliai kainuos tik po 1300 Eur! Šalia yra tvarkingų, nuolat  gyvenančių kaimynų. Iki Utenos – 25 km, iki Vilniaus – 127 km. Sklypas tinkamas tiek sodybos statybai, tiek ir įvairių projektų įgyvendinimui (Europinių investicijų į kaimo plėtrą). Nepraleiskite progos įsigyti savo verslo,  poilsio ar laisvalaikio oazę !

 

*Rekreacinės teritorijos – tai Kitos paskirties žemės sklypai, kurių naudojimo būdas yra rekreacinės teritorijos. Tokiuose žemės sklypuose galima poilsio paskirties pastatų statyba (pagal Statybos techninį reglamentą (STR 7.13.) – tai poilsio namai, turizmo centrai, kempingų pastatai, kaimo turizmo pastatai, vasarnamiai, medžioklės nameliai ir kiti poilsio pastatai).

 

 

Sklypo koordinatės:

Google maps  55.525301, 25.916231  (WGS)

Maps.lt    620988, 6156148  (LKS)

Papildoma informacija

Rajonas

Ypatumai

Prie vandens