„Namudė“ – agentūra, pardavinėjanti Aukštaitijos NT grynuolius.

Mes ne tik gimėme, bet ir šaknis suleidome Aukštaitijoje – ir naktį pažadinti jums pasiūlytume tinkamiausią rytų Lietuvos NT grynuolį. Tai užtikrina mūsų komandos branduolys:

Antanas

Buvęs architektas, tad turi gerą uoslę sodyboms, viloms ir sklypams. Jis jau daugiau kaip 20 metų pardavinėja nekilnojamąjį turtą – skersai, išilgai išmaišė Ignalinos, Švenčionių, Molėtų apylinkes. Antanas visa tai daro neprarasdamas gero ūpo – vyriokas dainuoja, muzikuoja akordeonu.

Gerda

Studijuodama teisę (magistras) Gerda išmoko kuistis smulkmenose, tad kokybiškai rengia sutartis, kalbasi su valstybinėmis institucijomis ir kruopščiai atlieka visą nematomą darbą. Vis dar stebimės Gerdos aktyvumu ir įžvalgomis apie Rytų Aukštaitiją.

Judita

Meistriškai įvaldžiusi rūpinimosi kitais meną, švelni ir atidi Judita spėja ne tik laiku sužiūrėti pavedimus ir sutartis, bet ir gerą žodį pasakyti. Mūsų tai nestebina – Judita ne tik kasdien sukasi administraciniuose reikaluose, bet taip pat augina keturis vaikus.

Alvydas

„Namudės“ sumanytojas, kuris perka, parduoda, investuoja. Gyvenimas didmiesčiuose – ne jam, tad kartu su šeima dienas leidžia keliose sodybose. Alvydas yra pats rimčiausias gamtos ambasadorius, kuris jau beveik trisdešimt metų randa antrus namus išsiilgusiems ramybės ir lėto buvimo.

Kuo tikime?

Darna

Daugiausiai pardavinėjame vietas ilsėtis, kurti ir būti. Kitaip tariant, pardavinėjame savo gyvenimo būdą – laiką ir prieglobstį gamtoje.

Tikrumu

Maudomės tikruose ežeruose, valgome natūralų maistą, vertiname tikrą bendravimą. Šabloninė pardavimo kalba – ne mums.

Lėtumu

Kaip kasdienoje, taip ir darbe – sąmoningai neskubame, bet visur spėjame. Suprantame, kad savą sodybą, vilą ar sklypą norisi rinktis atsakingai, tad į paieškos procesą žiūrime su kantrybe ir atsidavimu.

Girdėjimu

Pirma susipažįstame, išklausome ir tik tada siūlome jūsų finansines galimybes, hobius ir lūkesčius atitinkančią sodybą, o gal sklypą, sodą, namą ar vilą.

Pažinimu

Savo kraštą pažįstame kaip artimiausią šeimos narį, tad pasiūlysime tinkamiausią vietą ilsėtis, gyventi ir kurti.

Autentiškumu

Stengiamės atrinkti kaip įmanoma autentiškesnius Aukštaitijos NT grynuolius. Daugel metų gyvuojantis kraštas kviečia grįžti praeitin, prisiminti rytų lietuviukų kalbą, smagius ritualus – atkapstyti savo šaknis ir jomis didžiuotis.

Ieškote antrų namų, o gal norite parduoti? Susisiekite telefonu ar el. paštu.