PERSPEKTYVUS 1 HA KITOS PASKIRTIES (VIENBUČIŲ IR DVIBUČIŲ GYVENAMŲJŲ PASTATŲ TERITORIJOS) SKLYPAS ROKIŠKIO MIESTE, VELNIAKALNIO K.

55 000 

Parduodamas perspektyvus 1 ha kitos paskirties (vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos) sklypas Rokiškio mieste, Velniakalnio k. a kaina – tik 550 EUR. Puikus pasiūlymas veikliems ir sumaniems investuotojams: sklypą galima dalinti ir suformuoti gyvenamųjų namų kvartalą bei vėliau pelningai parduoti.

Kategorija: Objekto kodas: 1361

Aprašymas

Taip pat tai puiki, mažai urbanizuota erdvi teritorija individualaus gyvenamojo namo statyboms ieškantiems ramios vietos įsikurti šalia miesto. Sklype užteks erdvės ir tvenkiniui, ir parkui ar mėgėjiškam daržui. Sklypas strategiškai patogioje, tankiai neapstatytoje teritorijoje šalia mažo intensyvumo eismo gatvės. Iki sklypo visada geras privažiavimas. Greta sklypo praeina 10 kW oro linija, tad nesudėtinga ir pigu įsivesti didesnės galios elektrą. Iš sklypo atsiveria gražus panoraminis apylinkių vaizdas. Greta kuriasi gyvenamųjų namų kvartalas. Šalia eina miesto komunikacijos, elektros linija. Už 300 m galima nusimaudyti tvenkinyje. Miesto centras lengvai pasiekiamas vos už 2,4 km. Tai puiki vieta ramiai ir patogiai gyventi mieste.

 

 

Sklypo koordinatės:

Google maps  55.978231, 25.568889 (WGS)

Maps.lt  597918, 6206009 (LKS)

Papildoma informacija

Rajonas

Ypatumai

Vaizdinga vietovė