NUOSTABI SODYBA GAMTOS APSUPTYJE, ŠVENČIONIŲ RAJONE, ŠIŠNIŠKĖS KAIME, APIE 87 KM NUO VILNIAUS, ATOKIAU NUO KELIŲ IR TRIUKŠMO…

98 000 

Parduodama nuostabi sodyba gamtos apsuptyje, Švenčionių rajone, Šišniškių kaime, apie 87 km nuo Vilniaus, atokiau nuo kelių ir triukšmo… 2022  m renovuoto rąstinio gyvenamojo namo bendras sklypas –  71,40  kv. m. Per namo ilgį pristatyta erdvi dengta terasa (apie  25  kv. m.) Renovacijai naudotos kokybiškos medžiagos. Apšiltintos išorės sienos iš vidaus ir iš lauko. Naujas metalinės dangos stogas. Sudėti trijų kamerų langai. Naujos visos durys iš medžio, nauja išorės ir vidaus apdaila. Šildymas – židinys (su kapsule) su išvedžiotais ortakiais į visas patalpas su šilto oro priverstinės cirkuliacijos varikliuku. Taip pat šildytis galima elektra, nes padidintas elektros galingumas iki  10  kw ( fazės). Vandentiekis vietinis (vanduo tiekiamas hidroforu iš šulinio). Pašildomas vanduo elektrinių boilerių. Kanalizacija – įrengta vietinė nuotekų sistema (valymo įrenginiai su garantija). Televizija – satelitinė antena. Pirmame aukšte yra didelė svetainė (  28,61  kv. m.) su naujais baldais ir židiniu. Pilnai įrengta virtuvė su integruotais baldais, nauju šaldytuvu ir elektrine virykle su orkaite. Taip pat yra vonia su tualetu ir šildomomis grindimis, miegamasis su naujais baldais, sandėliukas ir koridorius. Mansardinis aukštas neįrengtas, tik apšiltinta pirma aukšto perdanga ir sudėti nauji, dideli langai.

Kategorija: Produkto kodas: 1322

Aprašymas

  Parduodama su naujais baldais ir buitine technika. Taip pat prie namo yra pavėsinė, sena daržinė, malkinė, šulinys, sodas, daržas. Po pastatais priklauso  0.1300  ha žemės sklypas, kuris yra prižiūrėtas, apželdintas dekoratyviniais augalais, gėlėmis, auga gervuogės, avietės, serbentai, svarainiai ir kt. Yra galimybė išsikasti kūdrą. Per kaimo keliuką yra dar  0.1000  ha žemės sklypas, kuriame yra didelis sodas. Viso parduodama  0.2300  ha žemės sklypas. Artimiausias Skerdžiaus ežeras (apie  1,8  km), kuriame galima pažvejoti ir pasimaudyti. Įrengtas naujas, didelis lieptas. Netoliese yra piliakalnis. Saugumas ir privatumas. Artimiausias kaimynas apie  50  m, bet dėl ​​​​medžių, jo nesimato. Jeigu ieškote sodybos nuostabioje gamtos oazėje, kurioje rytais žadina paukščių choras, aplanko stirnos iš arti grybingo miško ir dvelkia ramybe… – ši sodyba Jums!!!

 

Sodybos koordinatės:

Google maps- 55.065062, 26.209758

Maps.lt- 55.064979, 26.209718

 

Papildoma informacija

Rajonas

Ypatumai

Vaizdinga vietovė