NAUJAS NAMAS MOLĖTŲ M., SAKALO G., NUOSAVAM VERSLUI STRATEGIŠKAI PATOGIOJE VIETOJE ŠALIA PC „MAXIMA“ IR „TELTONIKA“, MOLĖTŲ TURGAUS

235 000 

Parduodamas naujas namas Molėtų m., Sakalo g., nuosavam verslui strategiškai patogioje vietoje šalia PC „Maxima“ ir „Teltonika“, Molėtų turgaus. Namas baigtas statyti 2016 m., 100 baigtumo, vieno aukšto, 140 kv. m bendro ploto, sienos iš blokelių. Name įregistruotos kirpyklos ir manikiūrinės patalpos (viso – 54 kv. m), kurių paskirtis – paslaugų, tačiau pagrindinė namo paskirtis – gyvenamoji. Šiuo metu name veikia kirpykla, grožio salonas ir drabužių parduotuvė, patalpos nuomojamos, tad tai puikus variantas ieškantiems namo gyvenimui ir kartu įvairaus pobūdžio nuosavo verslo vystymui.

Kategorijos: , Objekto kodas: 1259

Aprašymas

Namą taip pat galima pertvarkyti vien tik į gyvenamąjį, vidaus išplanavimas šiuolaikiškas ir funkcionalus: įėjimas iš gatvės pusės, viduje dvi erdvios 52,5 ir 37,3 kv. m patalpos, 10 kv. m kambarys, 6,18 kv. m vonios – tualeto kambarys, 6,7 kv. m koridorius, 19,5 kv. m garažas ir 7,8 kv. m katilinės patalpa. Namas šildomas ekonomišku ir patogiu oras – vanduo šilumos siurbliu, taip pat alternatyviai galima šildytis ir naudojant kieto kuro katilą. Įvestas miesto vandentiekis ir kanalizacija. Iš kiemo pusės galima įsirengti jaukią terasą. Po pastatu priklauso 12 arų namų valdos žemės sklypas. Gretima teritorija dar neapstatyta namais, tad yra galimybė plėstis, taip pat puiki galimybė išnaudoti vietą reklamai, nes namas puikiai matomas nuo Inturkės gatvės pusės. Puiki vieta įsikurti, patogiai gyventi ir verslauti.

Papildoma informacija

Rajonas