DU ŽEMĖS SKLYPAI SU GYVENAMUOJU NAMU ZARASŲ R., UŽTILTĖS K., ŽIRGŲ G. 19 IR 19B, ŠALIA POILSIAUTOJŲ PAMĖGTO SARTŲ EŽERO IR DUSETŲ MIESTELIO

19 900 

Parduodami du žemės sklypai su gyvenamuoju namu Zarasų r. , Užtiltės k., Žirgų g. 19 ir 19B, šalia poilsiautojų pamėgto Sartų ežero ir Dusetų miestelio0,1271  ha namų valdos žemės sklypas registruotas rąstinis gyvenamasis namas, kurio bendras sklypas  72  kv. m., ir keli neišlikę ūkio pastatai. Namui reikalingas kapitalinis remontas, arba paprastesne tvarka statyti naują namą galima su remontu. Greta yra atskiras 0,0979 ha namų valdos sklypas, kuriame galima statyti atskirą gyvenamąjį namą. Sklype yra registruotas šulinys. Sklypų reljefas lygus, yra augių medžių (eglės, beržai), taip pat vaismedžių. Nuo  19B  sklypo ribos iki Šventosios upės senvagės ir kaimynų tvenkinio – tik  25  m. Šioje vietoje Šventosios upė išteka iš Sartų ežero, tad žvejams patogu išplaukimas į ežerą.

Kategorijos: , Objekto kodas: 1346

Aprašymas

Vos už  1,2  km nuo namo, Dusetų miestelyje gražiai įrengtas bendras smėlėtas Sartų ežero paplūdimys. Pakrantėje yra lieptas, persirengimo kabinos, vaikų žaidimų aikštelė, labai geras smėlėtas tolygiai gilėjantis krantas. Namas saugioje gyvenvietės teritorijoje, šalia nuolat gyvena tvarkingi kaimynai. Čia pat gražus menininkų pamėgtas Dusetų miestelis, kuriame verda aktyvus kultūrinis gyvenimas, tiek žiemą, tiek vasarą gausų įvairios veiklos. Greta ir Sartų hipodromas, kiekvieną kartą vyksta garsiosios Sartų žirgų lenktynės, sutraukiančios svečius iš viso Pabaltijo. Iki Zarasų ir Utenos – apie 40  km, iki Vilniaus –  140  km. Puiki vieta namo statybai pamėgtame Zarasų krašto miestelyje.

Papildoma informacija

Rajonas

Ypatumai

Vaizdinga vietovė