DU TARPUSAVYJE BESIRIBOJANTYS 4,42 HA IR 2,91 HA ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES UNIKALŪS SKLYPAI TARP GRAŽIŲ EŽERŲ – ANGLINIO IR GĖLUŽIO – UTENOS R., BAJORIŠKIŲ K.

55 000 

Parduodamas unikalus 7,33 ha žemės ūkio paskirties sklypas tarp dviejų gražių ežerų – Anglinio ir Gėlužio – Utenos r., Bajoriškių k. Sklypas apie 90 m ribojasi su Anglinio ežeru, o 130 m – su Gėlužio ež. Itin retai pasitaikanti proga turėti sklypus, besiribojančius iš karto su dviem ežerais! Sklypai išsidėstę itin vaizdingoje vietoje ant kalvos, nuo kurios atsiveria kerinti erdvinė abiejų ežerų panorama. Vieta išskirtinai rami ir nuošali, aplink nesimato kaimyninių sodybų, taigi galima nevaržomai mėgautis privatumu ir ramybe.

Kategorija: Produkto kodas: 1227

Aprašymas

Parengus kaimo plėtros projektą, šioje vietoje be apribojimų galima statyti ūkininko sodybą ir pirtelę ant ežero kranto, taip pat tai puiki vieta plėtoti kaimo turizmo verslą, kurti sveikatinimo stovyklas ar tiesiog mėgautis nevaržoma laisve gamtoje. Sklype stiebiasi jaunas smagus pušynėlis, yra ir brandaus pušyno, iškastas arų tvenkinys. Artimiausia elektros linija už maždaug 200 m. Atlikti kadastriniai matavimai. Iki sklypų veda patogus servitutinis kelias. Iki pagrindinio asfaltuoto kelio Vilnius – Utena – tik apie 3,8 km. Geras susisiekimas su miestais: iki Utenos centro tik 14,7 km, o nuo Vilniaus – 90 km, patogiai nusukant iš pagrindinio kelio Utena – Vilnius – ajame kilometre. Imk ir statyk savo svajonių namą be jokių apribojimų.

Sklypų koordinatės:

Google maps 55.419548, 25.485346 ( Google navigacija veda nepravažiuojamu aplinkiniu keliu, tad rinkitės plane pažymėtą kelią)

Maps.lt  594038, 6143693 (LKS)

Papildoma informacija

Rajonas

Ypatumai

Prie vandens