Apie mus

                                                

           Sveiki,

Esu kaimo berniokas Alvydas, gimęs ir užaugęs Salako miestelio, esančio Zarasų rajone, aplinkoje. Nepanorau išduoti Aukštaitijos žaliųjų lankų ir mėlynųjų ežerų, tad pasilikau menamoje Aukštaitijos sostinėje - Utenoje. Prekiauju aukštaitiškais nekilnojamojo turto deimantais - sodybomis ir sodybvietėmis paežerėse, paupėse ir pamiškėse. Galiu pasiūlyti ir kitų vertingų nekilnojamojo turto objektų. Dirbdamas į pagalbą pasikviečiu ir kitų berniokų, padedančių aplėkti Aukštaitijos kalveles ir miškelius.

Nekilnojamasis turtas - kertinė Tavo gyvenimo dalis!

 

Straipsniai

Sutriušusias sodybas lietuviai prikelia naujam gyvenimui: restauruoti iš pagrindų ar griauti ir statyti naują pastatą?

Pandemija paskatino žmones ieškoti galimybių būti arčiau gamtos. Nekilnojamojo turto agentūros duomenimis, pernai sodybų pardavimas išaugo daugiau nei du kartus. Kaip LRT RADIJUI teigė nekilnojamojo turto agentūros „Namudė“ vadovas Alvydas Boguševičius, prioritetas teikiamas įrengtoms sodyboms. Pastebima, kad auga susidomėjimas ir senų sodybų restauravimu.

Skaityti visą straipsnį

Koronavirusas ir išaugusios žmonių santaupos skatina atsigręžti į sodybas

Dėl koronavirus Lietuvoje įvedus karantiną ir apribojus žmonių gyvenimą bei keliones, dalis jų atsigręžė į parduodamas sodybas. Ekspertų vertinimu, susidomėjimą sodybomis lemia ne tik noras iš miesto pabėgti į gamtą, bet ir gerokai išaugusios žmonių santaupos.

Skaityti visą straipsnį

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?