Apie mus

                                                

Sveiki,

Esu kaimo berniokas Alvydas, gimęs ir užaugęs Salako miestelio, esančio Zarasų rajone, aplinkoje. Nepanorau išduoti Aukštaitijos žaliųjų lankų ir mėlynųjų ežerų, tad pasilikau menamoje Aukštaitijos sostinėje - Utenoje. Prekiauju aukštaitiškais nekilnojamojo turto deimantais - sodybomis ir sodybvietėmis paežerėse, paupėse ir pamiškėse. Galiu pasiūlyti ir kitų vertingų nekilnojamojo turto objektų. Daug metų kartu su manimi dirbo mano mylima žmona Renata. Šiuo metu ji jau porą metų sėkmingai dirba savo įsteigtoje įmonėje www.renatosnamai.lt. Dabar mes ne tik šeima, bet ir verslo partneriai. Dirbdamas į pagalbą pasikviečiu ir kitų berniokų, padedančių aplėkti Aukštaitijos kalveles ir miškelius.

Nekilnojamasis turtas - kertinė Tavo gyvenimo dalis!

 

Straipsniai

Kas kaltas, kad kyla butų kainos?

Pastaruoju metu stebima parduodamų ir nuomojamų butų rinka Utenoje. Lietuvos statistikos departamentas pateikia skaičius, iš kurių matyti, kad Utenoje gyventojų skaičius mažėja, tačiau uteniškiai statosi namus aplink miestą ir iš gyvenamųjų kvartalų persikrausto į priemiesčius. O butų Utenoje nėra nei nusipirkti, nei išsinuomoti... Kodėl taip yra? Laikraščio „Utenos diena" puslapiuose jau išdėstėme šios srities profesionalo Alvydo Boguševičiaus mintis apie namus ir jų rinką Utenoje, o šiame straipsnyje apžvelgsime butų pasiūlą, paklausą ir tendencijas.

Skaityti visą straipsnį

Name gali gyventi kiekvienas

Pastaruoju metu vis daugiau girdime, kad nekilnojamojo turto rinka po penkerių metų nuopuolio ir stagnacijos pradeda rodyti atsigavimo ženklus visoje Lietuvoje. O kaip yra Utenoje? Ar išties butą nusipirkti sunku, o išsinuomoti praktiškai neįmanoma? Ar žemės sklypai Utenoje labai brangūs, o namas kainuoja tiek, kiek ir geras butas? Pagrįstas bei nepagrįstas abejones aptarė šios srities profesionalas, nekilnojamojo turto srityje dirbantis daugiau nei 20 metų, Alvydas Boguševičius. 

Skaityti visą straipsnį

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?