Apie mus

                                                

           Sveiki,

Esu kaimo berniokas Alvydas, gimęs ir užaugęs Salako miestelio, esančio Zarasų rajone, aplinkoje. Nepanorau išduoti Aukštaitijos žaliųjų lankų ir mėlynųjų ežerų, tad pasilikau menamoje Aukštaitijos sostinėje - Utenoje. Prekiauju aukštaitiškais nekilnojamojo turto deimantais - sodybomis ir sodybvietėmis paežerėse, paupėse ir pamiškėse. Galiu pasiūlyti ir kitų vertingų nekilnojamojo turto objektų. Dirbdamas į pagalbą pasikviečiu ir kitų berniokų, padedančių aplėkti Aukštaitijos kalveles ir miškelius.

Nekilnojamasis turtas - kertinė Tavo gyvenimo dalis!

 

Straipsniai

Pasaulio pamatęs jaunimas keičia sodybų pasirinkimo madas: nori patogumo, o ne hektarų

Vieni paieškoję laimės svetur, kiti – pasidžiaugę pigiu nekilnojamu turtu šiltuose kraštuose, vėl gręžiasi į sodybas vaizdingose Lietuvos vietose. Kaip pastebi nekilnojamo turto portalo Namude.lt vadovas Alvydas Boguševičius, jaunimas nori patogumo, o ne hektarų, vis daugiau žmonių „nebebijo savęs“, tačiau mitai apie sodybų pasirinkimą – gajūs.
 

Skaityti visą straipsnį

Sodybas, o ne žmonas keičiantis NT ekspertas kritiškas paežerėms: kas labiau „ant bangos“

Kai kas keičia žmonas, o aš – sodybas. Taip juokauja zarasiškis Alvydas Boguševičius, kas 3-5 metus apsigyvenantis vis kitoje sodyboje šalia Molėtų, Ignalinos, Utenos, Zarasų. Išnaršęs gražiausius Aukštaitijos kampelius, norintiems įsigyti dalelę Aukštaitijos, jis jau 30 metų padeda nusipirkti sodybvietes, namus, butus, žemės sklypus, kurių apstu specializuotame portale Namude.lt.

Skaityti visą straipsnį

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?