NR. 1217 PARDUODAMAS NAMAS UŽ DYKĄ!

Kaina 135 000 EUR
8-698 51269

Taip, taip, visiškai teisingai, namas Jums gali nieko nekainuoti! Kreditą už namą galima padengti išnuomojus du pastatus, iš kurių vienas skirtas gyvenimui (300 €) , kitas verslui (250 €).

Išskirtinis erdvus gyvenamasis namas Utenos mieste, Jaunystės g. Namas 2 aukštų, mūrinis, 1994 m statybos. Viduje namas tvarkingas, paskutinis remontas darytas prieš maždaug 10 metų, tad galima iš karto įsikelti ir patogiai gyventi be jokių didesnių investicijų!

 

 Naudingas namo plotas – 178 kv. m., gyvenamasis plotas – 151 kv. m. Pirmajame namo aukšte yra funkcionali virtuvė, svetainė, kambarys, tualetas, holas, 2 balkonai, priestate įrengta papildoma patalpa su dideliais vitrininiais langais. Į antrą aukštą vedą patogūs mediniai laiptai. Antrajame namo aukšte yra 3 atskiri miegamieji kambariai, koridorius,  vonios kambarys su tualetu, taip pat atskiras tualetas, veranda, 2 balkonai. Mansardoje yra dvi papildomos patalpos – erdvi maždaug 30 kv.m patalpa – kambarys aukštomis lubomis ir atskiras tualetas. 90 kv. m pusrūsyje – didelė salė, laiptinė ir kelios papildomos patalpos, o 55 kv. m rūsyje galima įsirengti ne tik pirtį, bet ir mini baseiną (pradėti įrengimo darbai). Name įvestas miesto vandentiekis, kanalizacija vietinė. Šildymas vietinis centrinis kietu kuru, ūkiniame pastate yra įrengta katilinė. Taip pat name yra įvestos miesto dujos, tad šildymo sistemą galima pasirinkti į patogesnę. Šalia namo pastatytas 2 aukštų maždaug 80 kv. m mūrinis šildomas ūkinis pastatas su pusrūsiu, kuriame buvo įrengtos komercinės patalpos. Patalpas galima panaudoti norintiems šalia namų įsirengti nuosavą biurą ar vykdyti įvairią komercinę veiklą. Kitas maždaug 150 kv. m vieno aukšto su rūsiu ūkio pastatas yra šalia namo, jame įrengta katilinė. Pastatas puikiai tiktų ir įvairiai gamybinei veiklai ar prekių sandėliavimui. Erdvus 15,05 arų namų valdos sklypas, išsidėstęs atokiau nuo pagrindinio kelio, ramiame gyvenamųjų namų kvartale, vieta kraštinė, greta tik keli kaimynai. Namas strategiškai patogioje vietoje, netoli kelio Vilnius – Utena ir Utenos aplinkkelio. Puikus erdvus namas jūsų patogiam gyvenimui mieste ir verslo idėjų vystymui.

 

 

Pasiūlykite savo kainą
security

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?