PARDUODAMAS NAMAS UŽ DYKĄ!

115 000 

Namas Jums gali nieko nekainuoti! Kreditą už namą galima padengti išnuomojus du pastatus, iš kurio vienas skirtas gyvenimui (300 €) , kitas verslui (250 €).

Išskirtinis erdvus gyvenamasis namas Utenos mieste, Jaunystės g. Namas 2 aukštų, mūrinis, 1994 m statybos. Viduje namas tvarkingas, paskutinis remontas darytas prieš maždaug 10 metų, tad galima iš karto įsikelti ir patogiai gyventi be didesnių investicijų!

Kategorijos: , Produkto kodas: 1217

Aprašymas

Naudingas namo sklypas – 178 kv. m., gyvenamasis sklypas – 151 kv. m. Pirmajame namo aukšte yra funkcionali virtuvė, svetainė, kambarys, tualetas, holas, 2 balkonai, priestate įrengta papildoma patalpa su dideliais vitrininiais langais. Į antrą aukštą vedą patogūs mediniai laiptai. Antrajame namo aukšte yra 3 atskiri miegamieji kambariai, koridorius, vonios kambarys su tualetu, taip pat atskiras tualetas, veranda, 2 balkonai. Mansardoje yra dvi papildomos patalpos – erdvi maždaug 30 kv.m patalpa – kambarys aukštomis lubomis ir atskiras tualetas. 90 kv. m pusrūsyje – didelė salė, laiptinė ir kelio papildomos patalpos, o 55 kv. m rūsyje galima įsirengti ne tik pirtį, bet ir mini baseiną (pradėti įrengimo darbai). Pavadinimas įvestas miesto vandentiekis, kanalizacija vietinė. Šildymas vietinis centrinis kietu kuru, ūkiniame pastate yra įrengta katilinė. Taip pat pavadinimas yra įvestos miesto dujos, tad šildymo sistemą galima pasirinkti į patogesnę. Šalia namo pastatytas 2 aukštų maždaug 80 kv. m mūrinis šildomas ūkinis pastatas su pusrūsiu, kuriame buvo įrengtos komercinės patalpos. Patalpas galima panaudoti norintiems šalia namų įsirengti nuosavą biurą ar vykdyti įvairią komercinę veiklą. Kitas apie 150 kv. m vieno aukšto su rūsiu ūkio pastatas yra šalia namo, jame įrengta katilinė. Pastatas puikiai tikstų ir įvairiai gamybinei veiklai ar prekių sandėliavimui. Erdvus 15,05 arų namų valdos sklypas, išsidėstęs atokiau nuo pagrindinio kelio, ramiame gyvenamųjų namų kvartale, vieta kraštinė, greta tik keli kaimynai. Namas strategiškai patogioje vietoje, netoli kelio Vilnius – Utena ir Utenos aplinkkelio. Puikus erdvus namas jūsų patogiam gyvenimui ir verslo idėjų vystymui.

Papildoma informacija

Rajonas

Ypatumai

Vaizdinga vietovė