NR. 1294 IŠSKIRTINĖ GALIMYBĖ ĮSIGYTI ASMENINĘ POILSIO IR LAISVALAIKIO OAZĘ ALAUŠO SLĖNYJE

Prie vandens Prie miško
Kaina 215 000 EUR
8-698 51269

******IŠSKIRTINĖ GALIMYBĖ ĮSIGYTI ASMENINĘ POILSIO IR LAISVALAIKIO OAZĘ ALAUŠO SLĖNYJE******

Nuostabios gamtos apsuptyje, 4 ha išpuoselėtoje teritorijoje, ant puikaus Alaušo ežero kranto, Utenos r., Bikuškio k., Pakrantės g. 53, parduodami pilnai įrengti poilsiniai namai su visa reikalinga infrastruktūra komfortiškam jūsų poilsiui.

 

Namai „Nuotaika“ ir „Atostogos“

Kaina (kiekvieno)  - 290 000 Eur

Erdvūs,  pilnai apšiltinti, identiško išplanavimo rąstiniai dviejų aukštų namai su terasomis į ežero pusę. Pirmame aukšte yra 32,8 kv. m svetainė su vitrininiais langais, virtuvė, vonios kambarys ir tualetas atskirai. Antrame aukšte yra 3 miegamieji kambariai. Svetainėje smagu pasišildyti šalia jaukaus židinio, įrengtas ir oras – oras šildymas, individuali vandens ir elektros apskaita.

 

Namas „Žvejų“

Kaina – 290 000 Eur

Arčiausiai ežero pakrantės įsikūręs, pilnai apšiltintas, dviejų aukštų rąstinis namas su terasa ir puikiu vaizdu į ežerą. Pirmame aukšte yra 19,3 kv. m svetainė su židiniu ir vitrininiais langais, virtuvė, dušo – WC kambarys. Antrame aukšte yra 3 miegamieji kambariai. Įrengtas oras – oras šildymas, individuali vandens ir elektros apskaita.

 

Namas „Iškyla“

Kaina – 270 000 Eur

Apvalių rąstų, dviejų aukštų namas su erdvia terasa. Viduje yra erdvi 32,8 kv. m svetainė su židiniu, virtuvė, vonios kambarys ir WC atskirai. Antrame aukšte įrengti 3 erdvūs miegamieji kambariai. Namas šildomas oras – oras šilumos siurbliu, įrengta individuali vandens ir elektros apskaita.

 

Namas „Romantika“

Kaina – 215 000 Eur

Apvalių rąstų, vieno aukšto namas su erdvia terasa į ežero pusę. Name yra 26,8 kv. m svetainė su židiniu, virtuvėlė, 18 kv. m miegamasis, vonios kambarys, kuriame įrengtas WC ir dušo kabina. Namas šildomas oras – oras šilumos siurbliu, įrengta individuali vandens ir elektros apskaita.

 

 

Visi parduodami namai pilnai įrengti, su šiuolaikiškais svetainės ir virtuvės baldais, moderniais vonios kambariais, apšiltinti (neapšiltintus namus „Iškylą“ ir „Romantiką“ galima apšiltinti pagal pirkėjo pageidavimą), įrengta šiuolaikiška oras – oras šildymo sistema, vandentiekis ir elektros įvadas su individualia apskaita.

Kiekvienam namui priklauso žemės sklypo dalis su individualiu parkavimu (nuo 8 iki 17 arų). Likusi bendra sklypo teritorija su pakrante padalinta į 8 dalis ir priskirta kiekvienam iš namų (bendra daline nuosavybe). Teritorijoje šalia ežero pakrantės įrengtos pirtys su naujais kubilais (kiekviena – keturiems nameliams), 2 pavėsinės – laužavietės (kiekviena – keturiems nameliams), 2022 m pastatytas modernus šildomas kupolas su terasa ir baldais ( priklauso 8 nameliams). 3 lieptai, paplūdimio tinklinio aikštelė, vaikų žaidimo aikštelė, puiki smėlėta Alaušo ežero paplūdimio teritorija (apie 170 m) taip pat priklauso 8 nameliams bendrai.

Teritorija gražiai sutvarkyta ir puoselėjama ne vienerius metus: įrengtas apšvietimas, vaikščiojimo takai, veja, parkas. Galėsite nevaržomai mėgautis poilsiu be rūpesčių, kadangi aplinkos tvarkymo darbais (žolės šienavimu, pirties ir kubilo paruošimu, aplinkos tvarkymu) pasirūpins atsakingas ūkvedys. Taip pat tvarką teritorijoje užtikrins bendros visiems namelių savininkams ir svečiams elgesio taisyklės. Šalia nuolat veikia restoranas, įrengti 4 teniso kortai, įvažiavimas su nuotoliniu vartų valdymu. Puikus asfaltuotas privažiavimas iki pat Alaušo slėnio teritorijos. Nuo Utenos miesto patogiu keliu – 17 km, nuo Vilniaus – 112 km.

Tai išskirtinė galimybė įsigyti modernų poilsio namą ir komfortiškai ilsėtis šalia gražiausio Rytų Aukštaitijoje Alaušo ežero!

 

 

 

Pasiūlykite savo kainą
security

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?