Karjera

Rimtiems mąstantiems žmonėms siūlome užsidirbti. Parduokite Jums žinomą, vertingą informaciją apie įvairų parduodamą nekilnojamąjį turtą! Už šią informaciją mes Jums sumokėsime iki 50 %  nuo uždarbio! Tereikia Jums paimti telefoną ir surinkti: 8-698 51269. Jei norite galite užsukti į svečius ir aptarti reikalus prie kavos puodelio adresu: J. Basanavičiaus g. 49A, Utena (Utenos verslo centro pastate) 3-ame aukšte, 323 kab. 

Nekilnojamasis turtas - kertinė Tavo gyvenimo dalis!

 

Straipsniai

Pasaulio pamatęs jaunimas keičia sodybų pasirinkimo madas: nori patogumo, o ne hektarų

Vieni paieškoję laimės svetur, kiti – pasidžiaugę pigiu nekilnojamu turtu šiltuose kraštuose, vėl gręžiasi į sodybas vaizdingose Lietuvos vietose. Kaip pastebi nekilnojamo turto portalo Namude.lt vadovas Alvydas Boguševičius, jaunimas nori patogumo, o ne hektarų, vis daugiau žmonių „nebebijo savęs“, tačiau mitai apie sodybų pasirinkimą – gajūs.
 

Skaityti visą straipsnį

Sodybas, o ne žmonas keičiantis NT ekspertas kritiškas paežerėms: kas labiau „ant bangos“

Kai kas keičia žmonas, o aš – sodybas. Taip juokauja zarasiškis Alvydas Boguševičius, kas 3-5 metus apsigyvenantis vis kitoje sodyboje šalia Molėtų, Ignalinos, Utenos, Zarasų. Išnaršęs gražiausius Aukštaitijos kampelius, norintiems įsigyti dalelę Aukštaitijos, jis jau 30 metų padeda nusipirkti sodybvietes, namus, butus, žemės sklypus, kurių apstu specializuotame portale Namude.lt.

Skaityti visą straipsnį

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?