Karjera

Rimtiems mąstantiems žmonėms siūlome užsidirbti. Parduokite Jums žinomą, vertingą informaciją apie įvairų parduodamą nekilnojamąjį turtą! Už šią informaciją mes Jums sumokėsime iki 50 %  nuo uždarbio! Tereikia Jums paimti telefoną ir surinkti: 8-698 51269. Jei norite galite užsukti į svečius ir aptarti reikalus prie kavos puodelio adresu: J. Basanavičiaus g. 49A, Utena (Utenos verslo centro pastate) 3-ame aukšte, 323 kab. 

Nekilnojamasis turtas - kertinė Tavo gyvenimo dalis!

 

Straipsniai

Sutriušusias sodybas lietuviai prikelia naujam gyvenimui: restauruoti iš pagrindų ar griauti ir statyti naują pastatą?

Pandemija paskatino žmones ieškoti galimybių būti arčiau gamtos. Nekilnojamojo turto agentūros duomenimis, pernai sodybų pardavimas išaugo daugiau nei du kartus. Kaip LRT RADIJUI teigė nekilnojamojo turto agentūros „Namudė“ vadovas Alvydas Boguševičius, prioritetas teikiamas įrengtoms sodyboms. Pastebima, kad auga susidomėjimas ir senų sodybų restauravimu.

Skaityti visą straipsnį

Koronavirusas ir išaugusios žmonių santaupos skatina atsigręžti į sodybas

Dėl koronavirus Lietuvoje įvedus karantiną ir apribojus žmonių gyvenimą bei keliones, dalis jų atsigręžė į parduodamas sodybas. Ekspertų vertinimu, susidomėjimą sodybomis lemia ne tik noras iš miesto pabėgti į gamtą, bet ir gerokai išaugusios žmonių santaupos.

Skaityti visą straipsnį

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?