Straipsniai

Būdas atrasti save

Sodyba – tai vieta, kur nereikia laikrodžio. Tai kelias į savęs atradimą. Vėliau – į saviraišką. Tai gamtos peizažų bei muzikos terapija.

Kas gali prilygti gamtos peizažams ryte, saulei tekant, ar vakare, saulei leidžiantis? Dangus pamažu nušvinta, paliesdamas kiekvieną medžio viršūnę ir saulės spindulys atbėga link tavęs. Kas prilygs vaivorykštės spalvoms, lietaus peizažui, audrai ar žvaigždėtam nakties paveikslui?
Gamtos peizažui sukurta gamtos muzika. Rytinis paukščių čiulbėjimas, dienos garsai, svirplių griežimas vakarais, naktinis lakštingalos ir baublio duetas.

O kur dar gamtos teikiami malonumai kūnui: tai ir bėgiojimas basomis kojomis, kurias masažuoja žolė, ir vėjo glostomas veidas, ir nuogo žmogaus maudynės tyrame vandenyje.

Sakoma, kad sodyba pati pasirenka savo šeimininką. Mes tikime tuo. Atraskite savo sodybą, ir ji padės jums atrasti save.

Straipsniai

Kas kaltas, kad kyla butų kainos?

Pastaruoju metu stebima parduodamų ir nuomojamų butų rinka Utenoje. Lietuvos statistikos departamentas pateikia skaičius, iš kurių matyti, kad Utenoje gyventojų skaičius mažėja, tačiau uteniškiai statosi namus aplink miestą ir iš gyvenamųjų kvartalų persikrausto į priemiesčius. O butų Utenoje nėra nei nusipirkti, nei išsinuomoti... Kodėl taip yra? Laikraščio „Utenos diena" puslapiuose jau išdėstėme šios srities profesionalo Alvydo Boguševičiaus mintis apie namus ir jų rinką Utenoje, o šiame straipsnyje apžvelgsime butų pasiūlą, paklausą ir tendencijas.

Skaityti visą straipsnį

Name gali gyventi kiekvienas

Pastaruoju metu vis daugiau girdime, kad nekilnojamojo turto rinka po penkerių metų nuopuolio ir stagnacijos pradeda rodyti atsigavimo ženklus visoje Lietuvoje. O kaip yra Utenoje? Ar išties butą nusipirkti sunku, o išsinuomoti praktiškai neįmanoma? Ar žemės sklypai Utenoje labai brangūs, o namas kainuoja tiek, kiek ir geras butas? Pagrįstas bei nepagrįstas abejones aptarė šios srities profesionalas, nekilnojamojo turto srityje dirbantis daugiau nei 20 metų, Alvydas Boguševičius. 

Skaityti visą straipsnį

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?