Straipsniai

Būdas atrasti save

Sodyba – tai vieta, kur nereikia laikrodžio. Tai kelias į savęs atradimą. Vėliau – į saviraišką. Tai gamtos peizažų bei muzikos terapija.

Kas gali prilygti gamtos peizažams ryte, saulei tekant, ar vakare, saulei leidžiantis? Dangus pamažu nušvinta, paliesdamas kiekvieną medžio viršūnę ir saulės spindulys atbėga link tavęs. Kas prilygs vaivorykštės spalvoms, lietaus peizažui, audrai ar žvaigždėtam nakties paveikslui?
Gamtos peizažui sukurta gamtos muzika. Rytinis paukščių čiulbėjimas, dienos garsai, svirplių griežimas vakarais, naktinis lakštingalos ir baublio duetas.

O kur dar gamtos teikiami malonumai kūnui: tai ir bėgiojimas basomis kojomis, kurias masažuoja žolė, ir vėjo glostomas veidas, ir nuogo žmogaus maudynės tyrame vandenyje.

Sakoma, kad sodyba pati pasirenka savo šeimininką. Mes tikime tuo. Atraskite savo sodybą, ir ji padės jums atrasti save.

Straipsniai

Sodybų renesansas Lietuvoje: tautiečiai suskubo ieškoti savo ramybės oazės

Atėjus pavasariui ir su kiekviena diena šiltėjant orams, taip ir norisi bent trumpam pabėgti iš miesto bei pasilepinti gamtos malonumais. Deja, dabartinei situacijai varžant daugelio mūsų pasirinkimus, bene vienintelė išeitis ištrūkti iš šalį kaustančio karantino – atokus gamtos kampelis Lietuvos kaime.

 

Skaityti visą straipsnį

Išgyvenimo instinktas verčia ieškoti sodybų

Neabejojama, kad vasaros poilsis šiemet bus kitoks, keičiasi ir žmonių prioritetai. Nekilnojamojo turto agentūros „Namudė“ savininkas Alvydas Boguševičius sako juntantis pokyčius. Kaimo vietovėse esančios sodybos, užsidarius galimybei atostogauti vykti į užsienį, tampa vis patrauklesnės.

Skaityti visą straipsnį

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?