Straipsniai

Būdas atrasti save

Sodyba – tai vieta, kur nereikia laikrodžio. Tai kelias į savęs atradimą. Vėliau – į saviraišką. Tai gamtos peizažų bei muzikos terapija.

Kas gali prilygti gamtos peizažams ryte, saulei tekant, ar vakare, saulei leidžiantis? Dangus pamažu nušvinta, paliesdamas kiekvieną medžio viršūnę ir saulės spindulys atbėga link tavęs. Kas prilygs vaivorykštės spalvoms, lietaus peizažui, audrai ar žvaigždėtam nakties paveikslui?
Gamtos peizažui sukurta gamtos muzika. Rytinis paukščių čiulbėjimas, dienos garsai, svirplių griežimas vakarais, naktinis lakštingalos ir baublio duetas.

O kur dar gamtos teikiami malonumai kūnui: tai ir bėgiojimas basomis kojomis, kurias masažuoja žolė, ir vėjo glostomas veidas, ir nuogo žmogaus maudynės tyrame vandenyje.

Sakoma, kad sodyba pati pasirenka savo šeimininką. Mes tikime tuo. Atraskite savo sodybą, ir ji padės jums atrasti save.

Straipsniai

Pasaulio pamatęs jaunimas keičia sodybų pasirinkimo madas: nori patogumo, o ne hektarų

Vieni paieškoję laimės svetur, kiti – pasidžiaugę pigiu nekilnojamu turtu šiltuose kraštuose, vėl gręžiasi į sodybas vaizdingose Lietuvos vietose. Kaip pastebi nekilnojamo turto portalo Namude.lt vadovas Alvydas Boguševičius, jaunimas nori patogumo, o ne hektarų, vis daugiau žmonių „nebebijo savęs“, tačiau mitai apie sodybų pasirinkimą – gajūs.
 

Skaityti visą straipsnį

Sodybas, o ne žmonas keičiantis NT ekspertas kritiškas paežerėms: kas labiau „ant bangos“

Kai kas keičia žmonas, o aš – sodybas. Taip juokauja zarasiškis Alvydas Boguševičius, kas 3-5 metus apsigyvenantis vis kitoje sodyboje šalia Molėtų, Ignalinos, Utenos, Zarasų. Išnaršęs gražiausius Aukštaitijos kampelius, norintiems įsigyti dalelę Aukštaitijos, jis jau 30 metų padeda nusipirkti sodybvietes, namus, butus, žemės sklypus, kurių apstu specializuotame portale Namude.lt.

Skaityti visą straipsnį

Užsakyti naujienas


Apklausa

Kokiame name norėtumėte poilsiauti?